По-перше: кожна касета має однаковий обсяг і вага наповнювача, що дозволяє більш рівномірно розподілити наповнювач по всій ковдрі (у стьобані ковдри наповнювач по периметру ковдри розташований менш рівномірно, що погіршує теплові властивості всієї ковдри в цілом).
- Без перегородок. Дана технологія використовується в основному в дорогих пухових ковдрах, які легкі і досить пухнасті. В Європі ця технологія поширена набагато більшою мірою ніж у нас, в основному виробники використовують першу технологію з перегородками. Переваги ковдр касетних без перегородок - мала вага, максимальний обсяг (ковдри пухнасті на 30-40% при одній і тій ж вазі наповнювача), довговічність. Пух як в першій так і в другій технологіях утримується в своєму квадраті, тим самим у вас ковдра прослужить в рази довше, ніж стьобане.
Часто плутають стьобану ковдру з касетною, якщо ковдру пошито малюнком в квадрат це ще не озночає, що вона касетна. У стьобаної ковдри є характерна риса, за якою можна відразу визначити, що це стьобана ковдру - суцільна окантовка (від місця затягування на раму до малюнка по всьому колу ковдри йде 3-5 см. Бортик, місце, куди голка стьобальної машини не доходить.) найчастіше саме по кутах пух і збивається, в одному кутку освітньої порожнеча, а в іншому клубок пуху, це основний мінус стьобаної ковдри. Якщо ви бачите, що квадрат доходить до кінця ковдри і немає по периметру бортика - значить це касетне ковдра. Виробництво стьобаних пухових ковдр відбувається наступним чином:на підготовлений лист тканини рівномірно роспреділяється пух, зверху накривають другим листом тканини і затягують на раму. Раму підводять до стьобальної машини і відбувається процес стьобання. Місця, за які рама тримає в натягнутому положенні ковдру, чи не прошиваються, голка не може до даного місця підійти із-за прищіпок, які і тримають по периметру виріб, утворюється 3-5 см. Бортик від краю до малюнка стежки. Голка в цей момент робить дірочки прямо по пуху, через який наповнювач і буде виходити. Взявши в руки стьобану ковдру ви побачите досить великі дірочки (тому що обладнання працює тільки з великокаліберною голкою через дуже високих швидкостей прошива), через який прямо пальцями можна виймати пух. Але і ціна таких ковдр набагато нижче.