Як вибрати ковдру на зиму та чому слід довіряти нам

У зимовий період часу навіть якщо в будинку досить тепло - просто необхідно придбати ковдру. Однак, підібрати підходящий варіант досить складно. Для цього потрібно знати всі тонкощі вибору, Не забувай про комфорт.

Головні критерії вибору ковдри

Перш, ніж приступати до вибору зимового ковдри, необхідно Ознайомитися з властивостями, які повинні бути присутніми в якісному товарі:

При виборі щільності і ступеня теплоти слід враховувати такі фактори, як: температуру приміщення і індивідуальне відчуття тепла. Параметр щільності прописується на упаковці у вигляді абревіатури TOG і малюється в певній кількості точок. Відповідно, якщо відміток 5 - ковдру дуже тепле, а 1 - зовсім НЕ придатне для використання в зимовий період часу. Якщо бюджет обмежений, рекомендується вибирати ковдру з відміткою не менше 4. Саме цей варіант підійде для всіх сезонів.

В іноземних виробників TOG визначається в межах 5-13. Чим більше цифра, тим тепліше ковдру. Однак, якщо воно занадто тепле - це умова може заважати комфортному сну.
Фахівці рекомендують враховувати температуру в спальному приміщенні. Якщо взимку в будинку досить тепло - купувати теплий варіант необов'язково.

НЕ зайвим буде перевірити склад матеріалу. Тканина на основі синтетики бажано виключити з вибору, тому що вона зовсім НЕ гріє і створює парниковий ефект. Під таким ковдрою взимку можна легко простудиться. Більш підходящий варіант - сатин, шовк або тик.

Якщо говорити про наповнювачі, найбільш часто для виготовлення зимових ковдр використовується верблюжа і овеча шерсть. Другий варіант - більш дешевий, а перший ще й має лікувальні властивості. А ковдри на пуху краще "дихають", ніж з пера, яке ще й ускладнює конструкцію, але коштує відносно дешевше. Відрізнити справжню шерсть можна за специфічним запахом, який подобається далеко не кожному. І на цей випадок компанією приготовлені інші, не малоефективні наповнювачі. Такі, як бамбук, евкаліпт та інші екологічні волокна.

Для тих, хто страждає алергією необхідно передбачити спеціальний склад виробу. Про шерсть і пух в цій ситуації доведеться забути. Для цих цілей на сайті передбачені антиалергенні варіанти EcoSilk і Eco-Soft.

Важливо знати, що вироби з одним і тим же наповнювачем можуть бути різними за характеристиками збереження тепла. Це пояснюється не тільки якістю внутрішнього матеріалу, але і його щільністю.


Детальніше про наповнювачі?

Про способи пошиття

Ковдри відрізняються також за форматом пошиття, серед яких можна виділити:

І ще кілька порад щодо вибору зимового ковдри

Перш, ніж відправлятися в магазин (навіть розташований на просторах мережі) необхідно визначитися з наповнювачем, зігрівальні властивості і виміряти спальне місце (ковдра повинна підходити під розмір).
В процесі покупки слід:

Перед остаточною покупкою при отриманні товару на руки від кур'єра не слід поспішати розплачуватися. Щоб уникнути помилки необхідно ретельно оглянути шви і тканину на чохлі. Все повинно бути виконано бездоганно - рівно і щільно без всяких зазорів.

На нашому сайті представлений широкий вибір зимових ковдр з різними наповнювачами, розмірами, способами пошиття і іншими корисними властивостями. Для зацікавлених у купівлі зимового ковдри діє знижка - 70% на всю продукцію.

Якщо дотримуватися простих поради, зазначені вище - можна придбати надійне зимову ковдру, яке буде радувати і зігрівати в холодні зимові вечори протягом багатьох років. Головне, що необхідно врахувати - якість наповнювача, температурний режим приміщення і індивідуальні особливості сприйняття тепла.