Повернення та обмін

ВІДМОВА ВІД ТОВАРУ, ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Шановні покупці!

Ми дуже раді, що саме Ви є нашими постійними клієнтами і купуєте товар в інтернет-магазині MirSon. Дуже хочеться, щоб Ви завжди залишалися задоволені нашою продукцією і обслуговуванням. Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій, звертаємо Вашу увагу на деякі моменти, які потрібно врахувати при виборі товару:

Всі пересилання по Україні, в разі повернення товару, оплачуються покупцем. Згідно ЗУ про захист прав споживачів, з споживача стягується вартість кур'єрських послуг при доставці товар. Витяг з Закону України ст. 13, 15  "Про захист прав споживачів" (№ 1023-ХII від 01.01.2016 р..),: "При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.".

Поширення в нових форм продажів в роздрібній торгівлі отримали договори роздрібної купівлі-продажу товарів за зразками. Новий ЦКУ відгукується на ці форми торгового обслуговування споживачів положеннями коментованій статті. Зокрема, сторони можуть укласти договір купівлі-продажу на підставі ознайомлення покупця із зразком товару (за описом, каталогом, альбомом товарів і т. Д.) тобто сучасні інтернет-магазини з продажем товару онлайн.

Згідно з Рекомендаціями з продажу товарів за зразками, утвержденниміпріказом Міністерства економіки Украіниот 26.06.2012 р № 152, продаж товарів за зразками - це форма роздрібного продажу товарів, за яким покупець після попереднього ознайомлення самостійно або за допомогою консультанта вибирає необхідні йому непродовольчі товари за встановленими в торговельному (демонстраційному) залі зразкам, оплачує покупку і отримує товар згідно обраних зразків. (ГКУ §2 глава 54, ст. 702 п. 1).

Згідно п. 21  Рекомендацій з продажу товарів за зразками продавець зобов'язаний забезпечити покупців наочною і доступною інформацією про асортимент та ціни на товари, що пропонуються для продажу, їх споживчі властивості, гарантійні терміни, перелік послуг, тарифи на них, а також надати покупцеві для ознайомлення відповідні супровідні документи на товари, передбачені законодавством (документи, підтверджують якість товару і його ціну, сертифікат відповідності державної системи сертифікації або завірена в установленому порядку копія зазначеного сертифіката на товар, що підлягає сертифікації і т. д.

Просимо Вас звернути особливу увагу: всі фотографії товарів на нашому сайті зроблені в умови студійного освітлення і колір товару при висвітленні студійними софітами і "тьмяною лампочкою в коридорі" може значно відрізнятися.

Якщо з яких-небудь причин Вам доставилине той товар, який Ви замовили, то товар може бути повернений або обміняний без додаткової плати, за умови належного збереження товару і оригінальної упаковки.

Повернення і обмін товарів належної якості:

Уважно поставтеся до Вибору товару! Тому що, згідно ГОСТ 31307:2005 PS1554-99 зі змінами від 01.01.2007 «Постільна білизна. Загальні технічні умови», міждержавний стандарт поширюється на постільну білизну: підковдри, простирадла, наволочки, ковдри, подушки і наматрацники – ці товари відносяться до швейних виробів і не підлягають обміну та поверненню згідно ЗУ«Про захист прав споживачів»

Просимо Вас звернути особливу увагу: більшість товарів в нашому інтернет магазині не підлягають поверненню та обміну:

Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р N 1173-2005-п
ПЕРЕЛІК товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню):
Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни
Непродовольчі товари:

швейні і трикотажні вироби
корсетні товари
парфюмерно-косметичні вироби
пір'яно-пухові вироби
дитячі іграшки м'які
дитячі іграшки гумові надувні
зубні щітки
мундштуки
апарати для гоління
помазки для гоління
гребінці, гребінці і щітки масажні
сурдини (для духових музичних інструментів)
скрипкові підборіддя
рукавички
тканини
тюлегардинні і мереживні полотна
килимові вироби метражні
білизна натільна
постільна білизна
панчішно-шкарпеткові вироби
вироби з натурального та штучного волосся (перуки)
товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо)
(Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N тисяча сто сімдесят три (1173-2005-п) від 07.12.2005,Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні приналежностівідносяться до категорії "Швейні та трикотажні вироби".

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією ТМ «MirSon», далі по тексту — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту — «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://mirson.ua (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2.Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, в терміни і за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «товар» - моделі (товари, які відносяться до категорії «Домашній текстиль, Білизна постільна»), комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерції», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах нижчезазначених.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати

Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах справжньої угоди.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Способи оплати

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. Оплата здійснюється за фактом отримання товару за готівку при доставці замовлення кур'єрською службою по Києву;

5.2. Оплата здійснюється на картку ПриватБанку (передоплата);

5.3. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок.

5.4. При не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній або до дверей одержувача.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України (Видаткова накладна).

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договору в разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором і чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення і доставці товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем з допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам
моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://mirson.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «про електронний коммерції»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства Украіни.Товари належної якості не підлягають обміну і поаерненю – відносяться до категорії «Домашній текстиль, Білизна постільна», згідно ЗУ «Про захист прав споживачів».

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму по фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору і у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «MirSon» на офіційному інтернет-сайті https://mirson.ua, має право, відповідно до законодавством України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.ПРОСИМО ВАС З належною серйозністю підійти до вибору ТОВАРУ!

Якщо Ви придбали товар, керуючись недостовірною інформацією, якщо згодом виявилося, що придбаний товар не має необхідних Вам властивостей, зазначених в інформації про нього, Вам повинні відшкодувати збитки. Однак, якщо недостовірна інформація про товар не впливає на його властивості, збитки відшкодовуватися не повинні, Наприклад, Ви купили телевізор, в інформації про який зазначено, що він виготовлений в Японії. згодом з'ясувалося, що його збірка проводилася в Малайзії. Вам відшкодують вартість телевізора, зібраного в Малайзії, тільки якщо Ви доведете, що в внаслідок придбання телевізора, зібраного в Малайзії, Ви втратили будь-яких необхідних його властивостей.

Для уникнення подібних ситуацій, уточнюйте у наших консультантів ціну на момент покупки товару, що цікавлять Вас характеристики товару, країну виробника товару, країну де товар збирається і Готується (наприклад: якщо торгова марка виробника зареєстрована в Англії, то це не означає що товар вироблений саме там, заводи виробника можуть бути розкидані по всьому світу, і як наслідок місце розташування країни виробника і країни в якій виробляється товар не збігаються).

Просимо Вас звернути особливу увагу: більшість виробників товарів залишають за собою право вносити зміни в вироблені їм товари без попереднього повідомлення продавців продукції і кінцевих покупців товарів.