Про компанію

  Всесвітньо відома італійська торгова марка "MirSon" (МірСон) спеціалізується на виробництві високоякісних ковдрах і подушках з всілякими наповнювачами. Підприємство розпочало свою діяльність 1879 році в невеликому провінційному містечку П'яченца. 

   На фабриці спочатку працювало всього 7 швачок і один технолог. Але завдяки високоякісної продукції, що виробляється і ефективному збуту підприємство стрімко набирала обертів. Уже в 1925 році ТМ "MirSon" -лідер з виробництва ексклюзивних текстильних товарів. Основний напрямок виробництва - пухові ковдри та подушки.

   При виготовленні пухової ковдри під ТМ "MirSon" використовується виключно добірний гусячий пух з коефіцієнтів пружності від 400, який імпортується з Сибіру. У 1950 році підприємства під ТМ "MirSon" вже знаходяться в Великобританії, Іспанії, Швейцарії, Австрії. Політика компанії спрямована на відкриття фабрик, які виробляють високоякісну продукцію безпосередньо біля споживача, що зменшує кінцеву вартість для покупця. Девіз компанії - "Якість в деталях". Дуже скрупульозно керівництво ставиться до якості матеріалів і сировини, з яких шиється їх продукція. У 1989 році міні-фабрики компанії розташовані в 27 країнах світу, в основному Європа.

  В 2007 році ТМ "MirSon" з'явилася і в Україні. Високоякісна продукція, яка відповідає світовим стандартам якості, стала доступною і українському споживачеві.