Подарункові сертифікати

Подарункові
сертифікати

MIRSON - це ідеальний вибір для тих, хто шукає подарунки для друзів, рідних та близьких, а також для колег на роботі. Завдяки подарунковим сертифікатам MIRSON, ви можете зробити чудовий подарунок, який точно сподобається отримувачу.

Для найближчих

Для друзів, рідних та близьких: сертифікати MIRSON дозволяють придбати ковдри, подушки, постільну білизну, покривала, пледи та інший домашній текстиль. Ці подарунки зроблять будь-яку кімнату затишною та зручною, а також допоможуть створити атмосферу тепла та затишку.

Для колег

Для колег на роботі: сертифікати MIRSON є ідеальним подарунком для колег на роботі, особливо якщо ви не знаєте, що саме їм потрібно. Вони зможуть обрати те, що їм потрібно для комфорту під час роботи в офісі або вдома. Ви також можете замовити подарункові сертифікати MIRSON великої кількості, щоб роздати їх як в подарунки на Різдво або Новий Рік, так і в корпоративні подарунки.

Подарунковий сертифікат — це попередній платіж, який дає можливість купувати товари на сайті mirson.ua на суму, еквівалентну його номіналу. Термін дії сертифіката обмежений і становить 12 місяців із дати його купівлі. Оплатити сертифікат можна тільки банківською карткою скориставшись online оплатою.